Szybkie wsparcie: 511 280 732 lub [email protected]

Cennik opieki nad stroną internetową

Elastyczna opieka dla małych i średnich firm
Wybrany pakiet możesz modyfikować w zależności od potrzeb Twojego biznesu. O wszelkich kosztach informujemy przed podjęciem działania.
obsługa strony wordpress cena

Cennik opieki nad stroną Wordpress

Podstawowa opieka
nad stroną

249 zł miesięcznie + VAT

Otrzymasz wsparcie techniczne - specjalista wspomoże Cię w poprawkach w serwisie i konsultacjach dotyczących rozwoju strony firmowej.

 • Kopia zapasowa
 • Aktualizacja systemu, wtyczek i motywów
 • Do 1h pracy specjalisty na dodatkowe działania

Kompleksowa opieka nad stroną

Od 449 zł miesięcznie + VAT

Specjalista regularnie prowadzi większe działania na Twojej stronie. Poprawiamy jej szybkość i zabezpieczenia. Monitorujemy przez całą dobę, czy Twój serwis działa poprawnie.

 • Kopia zapasowa
 • Aktualizacja systemu, wtyczek i motywów
 • Monitoring strony 24H
 • Indywidualny raport z działań
 • Test szybkości strony
 • Analiza zabezpieczeń serwisu
 • Od 3h pracy specjalisty na dodatkowe działania

Obsługa stron internetowych Wordpress

Dostosujemy cenę opieki do Twoich potrzeb

Możesz w dowolnym czasie ulepszyć lub ograniczyć swój pakiet, kontaktując się z naszym specjalistą. Będziesz szczegółowo poinformowany o cenach i terminie realizacji zadań, które nam powierzysz. Obsługa strony internetowej staje się prostsza niż kiedykolwiek.

Chcę porozmawiać o swojej stronie

Ile kosztuje podstawowa opieka nad stroną?

W ramach podstawowego pakietu, który kosztuje 249 zł + VAT, zabezpieczymy Twoją stronę oraz zadbamy, by wszelkie jej elementy były zawsze aktualne. Do dyspozycji również masz dodatkową godzinę pracy specjalisty ds. WordPress w cenie pakietu. Ten wykona dla Ciebie wszelkie zadania, które nam zlecisz mailowo lub telefonicznie w danym miesiącu. Wykonanie aktualizacji i kopii zapasowej nie zostaje wliczone do czasu jego pracy.

Ile kosztuje pełna opieka nad stroną?

Wyższe pakiety zawierają ponadto szereg działań, które jeszcze lepiej wpływają na bezpieczeństwo i szybkość Twojej strony internetowej. W cenie od 449 zł + VAT, masz do dyspozycji 3 godzin pracy specjalisty (każda kolejne godzina jest wliczana do pakietu + 100 zł netto). To idealna oferta dla firm, których witryna lub sklep internetowy wymaga regularnych działań lub też poprawek.

W cenniku kompleksowej opieki wliczony jest m. in. monitoring działania strony 24h, który sprawdza przez całą dobę, czy Twoja strona działa prawidłowo. System powiadamia nas niemal natychmiast, gdy w witrynie występują jakieś problemy. Reagujemy więc od razu, gdy otrzymamy taki alert. Ty masz natomiast pewność, że witryna jest dostępna dla Twoich klientów 24/7 i zarabia tak, jak powinna.

Od czego zależy miesięczna cena pakietu?

Podczas pierwszej rozmowy przed podjęciem współpracy wspólnie określimy, czego potrzebuje Twoja strona internetowa, by sprzedawała więcej i lepiej. Zaproponujemy na tej podstawie konkretne rozwiązania, które będą najlepiej dostosowane do budżetu, jakim operujesz.

Rozmowa jest zupełnie niezobowiązująca – możesz też zrezygnować ze współpracy bez dodatkowych opłat i w dowolnym momencie. Cenimy sobie dobre relacje z klientami, więc działamy wspólnie tak długo, jak tego potrzebujesz.

Kompleksowe wsparcie w prowadzeniu i rozwijaniu strony internetowej zaczynamy od audytu zabezpieczeń oraz wtyczek zainstalowanych w WordPress. Badamy szybkość serwisu i potencjalne obszary do poprawy – to podstawa dla każdej witryny, która chce skutecznie zdobywać nowych klientów.

Przygotujemy dla Ciebie raporty analityczne, dzięki którym lepiej zrozumiesz zachowanie użytkowników na swojej stronie www. Zaimplementujemy Google Analytics 4, Google Search Console, Google Tag Manager, czy inne narzędzia typu Facebook Pixel, HotJar lub Microsoft Clarity.

Znamy się na SEO – wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron pozwala nam nie tylko optymalizować najważniejsze elementy na stronie, ale także pełnić rolę doradcy i konsultanta w kontakcie z agencjami marketingowymi, które Cię obsługują. Przygotujemy dla Ciebie również teksty poradnikowe, opisy produktów i usług czy też artykuły do promocji na zewnętrznych portalach. Wszystko to w niskich cenach dzięki wsparciu sztucznej inteligencji.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista odezwie się do Ciebie, by porozmawiać o Twojej stronie internetowej.  Wysyłając wiadomość, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu przygotowania oferty.
  🔒 Twoje dane są bezpieczne.

  Copyright 2024 WooCado - Opieka nad stroną Polityka prywatności